ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ 10 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
viber_image_2022-12-06_16-20-59-695 (2)

ΗΜΕΡΑ

Την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022 οι μαθητές και οι μαθήτριες του Ομίλου Πληροφορικής με την συνοδεία της Διευθύντριας κ. Νικητοπούλου Μαρίας και της καθηγήτριας τους Κανελλοπούλου Χριστίνας επισκέφθηκαν το 10 Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας για να παρουσιάσουν το έργο τους « Ημερολόγιο Αντίστροφης Μέτρησης Χριστουγέννων». Οι μαθητές του ομίλου εξήγησαν πως δημιούργησαν όλες τις δραστηριότητες, έπαιξαν με τους μικρούς μαθητές τα παιχνίδια που τους ετοίμασαν, μοίρασαν ενημερωτικά φυλλάδια για τους γονείς και απάντησαν στις ερωτήσεις τους. Ευχαριστούμε θερμά για την υποδοχή την Υποδιευθύντρια κ. Παπανικολάου Παναγιώτα, την Υποδιευθύντρια κ. Θεοχάρη Αθανασία  και την δασκάλα του Β΄1 κ. Μπεσσή Εβελίνα που μας φιλοξένησαν στην τάξη τους.

Δείτε το Ημερολόγιο Αντίστροφης Μέτρησης Χριστουγέννων:

Δείτε το ενημερωτικό φυλλάδιο:

ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ
ΚΑΙ ΝΕΑ