Η ΣΤ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ!!!
IMG_20211214_115316

ΗΜΕΡΑ

Μια πολύ όμορφη Χριστουγεννιάτικη συντροφιά από τους προσκεκλημένους μας μαθητές-μαθήτριες και Εκπαιδευτικούς της ΣΤ τάξης του Πειραματικού Δημοτικού Καλαμάτας και ολόκληρη τη μαθητική και Εκπαιδευτική κοινότητα του Πειραματικού Γυμνασίου Καλαμάτας έδωσε Χριστουγεννιάτικο Χρώμα στις καρδιές μας την Τρίτη 14 Δεκέμβρη 2021. Τα παιδιά, με σεβασμό στους κανόνες και την τήρηση των μέτρων της πανδημίας, έψαλλαν, τραγούδησαν, γνωρίστηκαν και σήμαναν με το δικό τους μοναδικό τρόπο την είσοδο στην Εορταστική Περίοδο.

Οι Διευθύνσεις των Πειραματικών σχολείων της πόλης μας, το Εκπαιδευτικό Προσωπικό και οι μαθητές και μαθήτριες απέσπασαν άξια τα συγχαρητήρια όλων!!!

ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ
ΚΑΙ ΝΕΑ