ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
kalamata-peiramatiko-1

ΗΜΕΡΑ

Οι μαθητές του Πειραματικού Γυμνασίου Καλαμάτας, με υπεύθυνο Καθηγητή τον Κο Νικόλαο Κακαλέτρη, επισκέφτηκαν το προπονητικό κέντρο της ομάδας ΚΑΛΑΜΑΤΑ όπου ξεναγήθηκαν και ενημερώθηκαν. Ποδοσφαιριστές αλλά και υπεύθυνοι της ομάδας συνομίλησαν με την αποστολή του σχολείου μας. Με υπομονή και επιμονή, καθένας από το πόστο του, έδωσαν απαντήσεις για τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας και προσκάλεσαν την αποστολή να παρακολουθήσει τον επόμενο αγώνα της ομάδας της Καλαμάτας την επόμενη Τετάρτη.

Η Διεύθυνση, το Εκπαιδευτικό Προσωπικό, ο υπεύθυνος Εκπαιδευτικός Νικόλαος Κακαλέτρης και σύσσωμη η ομάδα των μαθητών ευχαριστούμε ολόθερμα και ευχόμαστε επιτυχίες στην ομάδα!!!!

Παρακάτω σχετικό link δημοσίευσης, από το messinialive.gr

Καλαμάτα: Επίσκεψη του Πειραματικού Γυμνασίου στο προπονητικό κέντρο – Messinia Live

ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ
ΚΑΙ ΝΕΑ